Вы здесь:  / Новости / Навіщо потрібен металобрухт

Навіщо потрібен металобрухт

В наш час, де економіка набуває все суттєвішого значення і безпосередньо залежить від природних ресурсів нашої країни, металолом набуває все суттєвішого значення. Переробляючи його, ми можемо створювати нові продукти та економити руди металів, а також це в меншій степені загрожує довкіллю.

Компанія «Інтер Втор Метал» здійснює купівлю металобрухту.

Потрібно також враховувати один з найважливіших переваг – це економія. Адже вартість сировини, яку ми отримуємо з металобрухту дорівнює 30% вартості цієї ж сировини, яку отримали з природної руди.

Починається переробка металобрухту з моменту його зібрання. До складу металобрухту можуть відноситися відходи підприємств чорної металургії, вироби, які в своєму складі мають метал та металічні предмети. Дуже часто при утилізації металоконструкцій потрібно застосовувати спеціальне обладнання для знесення конструкцій, що є небезпечним для працівника, тому обов’язково потрібно дотримуватися правил безпеки.

Вид, розмір та якість є основними показниками при переробці металобрухту. У світі існує безліч методів переробки брухту металу, але перевагу надають шредерному методу, яким досягається найкращий ефект при інших рівних умовах. Внаслідок цих всіх процесів ми отримуємо готову металургійну сировину, яку використовують для нового виробництва.