Навіщо потрібен металобрухт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
турция металлолом
Цены на металлолом в Турции преодолели уровень в 300 $/тонну
29.04.2016
Депутаты собираются принять законопроект об ограничении вывоза металлолома из Украины
15.07.2016

Навіщо потрібен металобрухт

В наш час, де економіка набуває все суттєвішого значення і безпосередньо залежить від природних ресурсів нашої країни, металолом набуває все суттєвішого значення. Переробляючи його, ми можемо створювати нові продукти та економити руди металів, а також це в меншій степені загрожує довкіллю.

Компанія «Втор Лом UA» здійснює купівлю металобрухту.

Потрібно також враховувати один з найважливіших переваг – це економія. Адже вартість сировини, яку ми отримуємо з металобрухту дорівнює 30% вартості цієї ж сировини, яку отримали з природної руди.

Починається переробка металобрухту з моменту його зібрання. До складу металобрухту можуть відноситися відходи підприємств чорної металургії, вироби, які в своєму складі мають метал та металічні предмети. Дуже часто при утилізації металоконструкцій потрібно застосовувати спеціальне обладнання для знесення конструкцій, що є небезпечним для працівника, тому обов’язково потрібно дотримуватися правил безпеки.

Вид, розмір та якість є основними показниками при переробці металобрухту. У світі існує безліч методів переробки брухту металу, але перевагу надають шредерному методу, яким досягається найкращий ефект при інших рівних умовах. Внаслідок цих всіх процесів ми отримуємо готову металургійну сировину, яку використовують для нового виробництва.

Часто задаваемые вопросы

Делаете ли вы демонтаж и вывоз металлоконструкций?

Мы делаем промышленый демонтах конструкций повышенной сложности с порезкой и вывозом лома под ключ. Демонтажные работы включают порезку, погрузку манипулятором и вывоз. Цена на демонтаж металлолома металлоконструкций 3600 грн/тонна.

Сколько стоит тонна металлолома и как его сдать?

Цена на сегодняшний день 3600 грн/тонна. Принимаем от 100 кг, вывозим и демонтируем сами от 5 тонн в Киеве и Киевской области. Пункт приема находится в г. Киев, ул. Экскаваторная, 30. Просим звонить заранее.